Zapraszamy do przeczytania artykułu:

Aktualności

Rozpoczynamy Projekt „Dom energooszczędny to się opłaca”

 

Zbliżająca się zima i zanikające prace na budowach to moment, kiedy inwestorzy zaczynają myśleć i przygotowywać się do kolejnego sezonu budowlanego. To także doskonały moment aby rozpocząć naszą akcję edukacyjną doradzającą inwestorom czy i jak budować energooszczędnie.

Dzięki programowi dopłat Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej pojawiły się nowe możliwości dofinansowania takiej budowy. Pytanie brzmi – czy warto budować energooszczędna i korzystać z dopłat?

Odpowiedzi postara się dostarczyć nasz projekt. Zapraszamy do działów z filmami i bazy wiedzy, jaką stanowić będzie systematycznie uzupełniany Poradnik Inwestora. Będziemy na bieżąco uzupełniać artykuły na temat budownictwa energooszczędnego i proponowane rozwiązania budowlane. Będziemy interaktywni - Inwestorzy będą mogli zadawać pytania naszym ekspertom oraz zaprosimy ich do Punktów Edukacyjnych imprezach targowych. O terminach konsultacji będziemy informować w aktualnościach i w magazynie „Budujemy Dom”. ZAPRASZAMY!  

PARTNERZY