Zapraszamy do przeczytania artykułu:

Aktualności

Zapraszamy w dniach 14-16 lutego do Punktu Edukacyjnego na Targi Interbud w Łodzi

W ramach projektu „Dom energooszczędny – to się opłaca” na Targach Interbud 2014 w Łodzi uruchomiony zostanie pierwszy z czterech Punktów Edukacyjnych zaplanowanych dla projektu. 

Punkty Edukacyjne to miejsca bezpośrednich spotkań dla edukacji, konsultacji i popularyzacji tematyki budownictwa energooszczędnego wśród inwestorów indywidualnych. 

 

 

W Punkcie Edukacyjnym na Targach Interbud 2014 w Łodzi inwestorzy będą mogli porozmawiać z ekspertami w zakresie budownictwa pasywnego i energooszczędnego:

- o korzyściach i kosztach wyboru budowy domu energooszczędnego lub zakupu mieszkania

- o programie dopłat do kredytów na NFOSiGW

- o szczegółowych rozwiązaniach i technologiach energooszczędnych

i otrzymać atrakcyjne materiały edukacyjne i promocyjne.

Codziennie zapraszamy na wykład dr inż. Szymona Firląga pt. „Fakty i mity – cała prawda o domach energooszczędnych”.

O wykładzie:

Jeśli domy energooszczędne kojarzą Ci się z brzydkimi, drogimi, głośnymi od wentylacji termosami to ten wykład wyprowadzi Cię  z błędu. Na wykładzie dowiesz się, jakie korzyści dla mieszkańców mają domy energooszczędne, jak je ekonomicznie zbudować i jak uchronić się przed błędami.

Uwaga! Każdy słuchacz wykładu otrzyma w prezencie kompleksowy, multimedialny Poradnik Inwestora „Buduję z głową, buduję energooszczędnie”!

O wykładowcy:

dr inż. Szymon Firląg

Specjalista w zakresie budownictwa pasywnego i energooszczędnego. Adiunkt na Wydziale Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej. Doktorat z budownictwa pasywnego obroniony w Instytucie Ogrzewnictwa i Wentylacji Wydziału Inżynierii Środowiska PW. Współpracownik Fundacji Poszanowania Energii i Narodowej Agencji Poszanowania Energii.

 


 Terminy i lokalizacja:

Punkt będzie działał w dniach otwarcia Targów, 14-16 lutego 2014 roku, w Hali Expo-Łódź,  al. Politechniki 4,  na stoisku nr 111 w godzinach:

  • Piątek, 14 lutego: 10.00-18.00
  • Sobota, 15 lutego: 10.00-18.00
  • Niedziela, 16 lutego: 10.00-16.00

 Wykłady przeprowadzane będą codziennie o godz. 13.30 na Scenie Prezentacji.

 

Szczegółowe informacje dla odwiedzających można znaleźć na stronie Targów Interbud 2014: http://www.interbud.interservis.pl/

 

PARTNERZY